Healthypharm Paracetamol Coffeïne 500/50 mg 20 tabletten

Productinformatie

Healthypharm Paracetamol 500mg met  50mg  Coffeine De werkzame stoffen in Paracetamol/Coffeïne zijn paracetamol en coffeïne. Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt het pijnstillende effect van paracetamol. Deze pijnstiller is te gebruiken bij verschillende soorten milde tot matige pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 12 jaar.  * Werkt pijnstillend en koortswerend * Met Coffeïne dat versterkt het pijnstillende effect * Voor milde tot matige pijn * Geschikt vanaf 12 jaar * Verpakking met 20 tabletten


GTIN:

8714632066656

Vanaf € 1.09

2 aanbieders

Aanbiedingen
Prijsverloop
020 19-0115-0215-0312-0410-0507-0605-0702-0830-0827-09
Plein.nl
Vitadvice.nl

Er is een fout opgetreden.