Stuurwiel bediening Opel Corsa (D) 2008-2014
Productinformatie
Bij deze stuurwiel bediening moet je een TCP lead meebestellen. Deze kan per autoradio verschillen. De lead moet je aansluiten op de controlbox. Kies de juiste lead uit onze relateerde producten onderop de pagina.
Stuurwielbedieningsinterface
Behoud de originele stuurafstandsbediening functies,
als u uw fabrieksradio inruilt voor een aftermarket radio.
Vergelijk de geïllustreerde connector van de adapter met
die in uw auto om ervoor te zorgen dat u de juiste heeft.
Controleer ook of een van de
gespecificeerde originele fabrieksradio is in uw voertuig geïnstalleerd!
Opmerkingen:
CAN-bus
Aansluiting: 40 Pin Quadlock Opel connector
Headunit:
CD30/ CDC40/ CD50/ CD70
Connector:
Quadlock (Most)
Model:Voor modellen met het display slaapprobleem
Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse
Lead:
Alpine 27.1000-01
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
Caliber 27.1000-17
Parrot Astroid 27.1000-21
Multilead 27.1000-50
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)
