Stuurwiel bediening Opel Corsa (D) 2008-2014

Productinformatie

Bij deze stuurwiel bediening moet je een TCP lead meebestellen. Deze kan per autoradio verschillen. De lead moet je aansluiten op de controlbox. Kies de juiste lead uit onze relateerde producten onderop de pagina.

Stuurwielbedieningsinterface

Behoud de originele stuurafstandsbediening functies,
als u uw fabrieksradio inruilt voor een aftermarket radio.
Vergelijk de geïllustreerde connector van de adapter met
die in uw auto om ervoor te zorgen dat u de juiste heeft.

Controleer ook of een van de
gespecificeerde originele fabrieksradio is in uw voertuig geïnstalleerd!

Opmerkingen:

CAN-bus

Aansluiting: 40 Pin Quadlock Opel connector

Headunit:
CD30/ CDC40/ CD50/ CD70

Connector:
Quadlock (Most)

Model:Voor modellen met het display slaapprobleem

Functies:
Plug & Play
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 27.1000-01
Clarion 27.1000-04
JVC 27.1000-06
Kenwood 27.1000-07
Pioneer 27.1000-09
Sony 27.1000-10
Caliber 27.1000-17
Parrot Astroid 27.1000-21
Multilead 27.1000-50
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)


Merk:

TCP

GTIN:

8715647038317

MPN:

Stuurwiel bediening Opel Corsa (D) 2008-2014

Vanaf € 89.95

1 aanbieder

Aanbiedingen
Prijsverloop
020406080100 17-0117-0219-0318-0419-0518-0618-0718-0817-0917-10
bol.com

Er is een fout opgetreden.