Linn Ibuprofen liquid 400mg suikervrij 20 Capsules

Productinformatie

Wanneer matige pijn of koorts uw dagelijkse routine verstoort, kan dat uw focus en vitaliteit flink belemmeren. Of het nu gaat om bonzende hoofdpijn, menstruatieklachten of een opkomende verkoudheid, deze ongemakken maken het lastig om actief te blijven voor uw gezin of werk. Linn Ibuprofen liquid 400mg biedt een verantwoorde oplossing die u helpt de controle over uw welzijn terug te krijgen, zodat u weer ongehinderd kunt functioneren.

  • Vloeibare vulling in zachte capsules zorgt voor een snelle opname in het lichaam bij matige tot gemiddelde pijn.
  • De suikervrije formule is een bewuste keuze voor wie suikers in vloeibare medicatie wil vermijden.
  • Brede inzetbaarheid bij diverse klachten zoals hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn en koorts.
  • De dosering van 400mg per capsule biedt krachtige ondersteuning bij symptomen die om extra aandacht vragen.

Hoe het werkt

Ibuprofen behoort tot de groep niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID's). Deze werkzame stof ondersteunt het lichaam door de natuurlijke reactie op pijn en koorts te beïnvloeden. Door de vloeibare vorm in de capsules kan de werkzame stof efficiënt worden verwerkt, wat essentieel is voor wie op zoek is naar betrouwbare verlichting tijdens drukke dagen.

Samenstelling


Ingrediënten

Vulling: Macrogol 600 (E1521), Kaliumhydroxide (E525), Gezuiverd water. Omhulsel van de capsules: Gelatine 160 Bloom (E441), Sorbitol, vloeibaar (E420), gedeeltelijk gedehydreerd, Gezuiverd water.

Gebruik & Dosering

Volwassen en kinderen & jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12 jaar en ouder). Begindosering: 1 capsule (400 mg ibuprofen) met water, daarna zo nodig 1 capsule (400 mg ibuprofen) om de zes uur. Neem niet meer dan drie capsules (1200 mg) in een periode van 24 uur. 6 uur tussenpozen aanhouden; innemen met water, niet kauwen. Bij een gevoelige maag dit medicijn innemen tijdens het eten. Gebruik de laagst mogelijke dosering en voor een korte tijd.

Veiligheid & Disclaimer

Niet gebruiken bij: allergie voor ibuprofen of hulpstoffen; eerdere kortademigheid, astma of zwelling na gebruik van acetylsalicylzuur of NSAID's; maag- of darmzweren/bloedingen; ernstig nier-, lever- of hartfalen; laatste drie maanden van de zwangerschap; ernstige uitdroging; actieve bloedingen. Niet geschikt voor jongeren onder de 40 kg of kinderen onder de 12 jaar. Raadpleeg een arts bij aanhoudende klachten (3-4 dagen), zwangerschapswens of bij gebruik van andere medicijnen zoals bloedverdunners. Lees voor gebruik de bijsluiter.


Merk:

Linn

GTIN:

8718274580655

Vanaf € 4.04

3 aanbieders

✨ Goedkoopste aanbieder
Aanbiedingen
Prijsverloop
020 24-1221-0118-0218-0315-0413-0510-0608-0705-0801-09
Vitadvice.nl
bol.com
DeOnlineDrogist.nl
Plein.nl
Uitgebreide beschrijving

Wanneer matige pijn of koorts uw dagelijkse routine verstoort, kan dat uw focus en vitaliteit flink belemmeren. Of het nu gaat om bonzende hoofdpijn, menstruatieklachten of een opkomende verkoudheid, deze ongemakken maken het lastig om actief te blijven voor uw gezin of werk. Linn Ibuprofen liquid 400mg biedt een verantwoorde oplossing die u helpt de controle over uw welzijn terug te krijgen, zodat u weer ongehinderd kunt functioneren.

  • Vloeibare vulling in zachte capsules zorgt voor een snelle opname in het lichaam bij matige tot gemiddelde pijn.
  • De suikervrije formule is een bewuste keuze voor wie suikers in vloeibare medicatie wil vermijden.
  • Brede inzetbaarheid bij diverse klachten zoals hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn en koorts.
  • De dosering van 400mg per capsule biedt krachtige ondersteuning bij symptomen die om extra aandacht vragen.

Hoe het werkt

Ibuprofen behoort tot de groep niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID's). Deze werkzame stof ondersteunt het lichaam door de natuurlijke reactie op pijn en koorts te beïnvloeden. Door de vloeibare vorm in de capsules kan de werkzame stof efficiënt worden verwerkt, wat essentieel is voor wie op zoek is naar betrouwbare verlichting tijdens drukke dagen.

Samenstelling

Werkzame stof Ibuprofen (400 mg per capsule)
RVG nummer 128504 UAD
Inhoud 20 Capsules
Gewicht 1.000 kg

Ingrediënten

Vulling

Er is een fout opgetreden.